AAAA   LİFTTRANS ASANSÖR YÜRÜYEN MERDİVEN SİSTEMLERİ , yük ve araç asansörleri, insan asansörleri gibi diğer ekipmanlarımızla geçmişten bugüne kadar yüksek müşteri memnuniyeti için gerekli özeni gösteren bir firma olarak vizyon ve misyon belirlemesini bu yönde yapmış olan bir firmadır. Yapılan işlemler en verimli bir şekilde, itinalı bir montaj süreciyle beraber yapılmaktadır. En iyi düzeyde amaca ve hedefe uygun asansörün temini için yıllardır müşterilerine iyi bir hizmet sunmayı amaçlamış olmakla beraber, verimli bir müşteri ilişkisi hedeflenen noktalarımızdan biridir. Müşteri için en uygun ekipmanın en uygun yere entegre edilmesi bizim için çok önemli olmaktadır.

Müşterimizin asansörü kullanım amacına göre ona en uygun bir asansörü temini için gerekli yol ve yöntem gösterilerek gerekli bilgi verilmektedir. Müşterimiz işi için en kaliteli ve en verimli asansörün seçiminde gerekli bilgi verilerek kolay bir karar verme sürecine destek olunmaktadır. Bu sayede yeterli bilgiye sahip olmayan müşterilerin de akılcı ve mantıksal bir asansör seçimi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar geniş müşteri kitlemizle ve bu kitleye sunulan çalışmaların pozitif geridönüşleri bizler için birer mutluluk örneği olmaktadır.

Bu sayede yapılan işler de konsantrasyon her zaman üst düzeyde olup her zaman daha iyi bir çalışma süreci için bunun değerini iyi bilmeyi kendimize bir kural olarak görmekteyiz. Müşterinin her zaman mutlu bir alışveriş süreci geçirmesi bizim içinde bir mutluluk belirtisi olacaktır. Montaj işlemlerinden sonra sağlanan bakım ve onarım çalışmaları ile birlikte karşılaşılan sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir. Bu sayede müşterinin mağdur olması engellenerek daha kaliteli bir müşteri ilişkisi sürecinde her yeni gün bir artı daha atmaktayız.

LİFTTRANS ASANSÖR olarak sizin işiniz için ihtiyaç duyulan asansör ve diğer ekipmanlar kaliteli bir montaj süreci ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır. Firma olarak size hizmet etmekten onur duyarız.