Yatay Asansör

Asansör teknolojisinin tüm özelliklerine sahip tam güvenlikli, eğimli arazilerde, yüksek toplu alanlarda, toplu taşıma veya özel panoramik çözümler üretir.Tam otomatik, elektronik 23 kişi taşıma kapasitelidir. Otel tatil köyü moteller ve özel projelerde eğimli araziler için bir çözümdür.

Uygulama Alanları : Açılı ve yüksek kotlu arazilerde şahıs ve yük taşımalarında, panoramik otomatik sistemli uygulamalarda , otel , motel, tatil köyleri
Teknik Özellikler : 1 m/sn – 1,6 m/sn hızlı 4 – 23 kişi max taşıma kapasiteli Full panoramik Dekoratif kabin alternatifi Tam otomatik kat-kabin kaplı İleri teknoloji ürünü

Engelli Platformu

Engelliler ve yaşlılar için iç ve dış mekanda rahat hareket imkanı sağlayan engelli kaldırma platformları, özellikle asansör yapılma imkanı bulunmayan mekanlar için büyük kolaylık sunuyor. Mimari açıdan engelliler ya da yaşlılar tarafından kullanıma uygun olmayan iç ve dış mekanlar için güvenilir çözümler sunan engelli platformları, evlerden kamuya açık mekanlara kadar geniş içerikli seçeneklerle işlevsel kullanım vaat ediyor. 400 kiloya kadar kaldırma kapasitesine sahip yeni nesil engelli platformları, merdivenler ve diğer mimari unsurlar nedeniyle ulaşım sorunu çeken tüm engelli ve yaşlı insanların pratik bir şekilde "engelleri aşmasını" sağlıyor.

Kullanım açısından kolaylık sunabilmesi için her mekana uygun bir elektrik sisteminin yerleştirildiği engelli platformları, 220 V şebeke elektriği ile çalışabiliyor. Şebeke elektriği ile kolaylıkla çalışabilen engelli platformları evlerde iş yerlerine her mekanda rahat bir kullanım sağlıyor. Ticari mekan işletmelerinin gözden kaçırmaması gereken engelli ve yaşlıların ulaşım sorunlarının üstesinden gelmek, basit bir engelli platform uygulaması ile mümkündür. Kamu açık alanlarda her kesimden insanın konforu düşünülmesi gerektiğinden, çok katlı ve kot farkı bulunan mimari yapılarda muhakkak engelli platformu bulundurulması gerekir.